| Name | KX61-3 Top Roller |
|---|---|
| Part No | KH60 |
| Warranty Time | 1 Year |
| Process | Forging |
| Color | Black |
| Product Name | Sprocket |
|---|---|
| Model | 908E |
| Key Words | Idler/Front Idler/Idler Wheel |
| Machine | Exacavator |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |
| Name | Yanmar VIO27-3 Top Roller / Carrier Roller |
|---|---|
| Part Model | VIO27-3 |
| Warranty Time | 1 Year |
| Condition | New |
| Technique | Casting |
| Product Name | E0871162600 Sprockets |
|---|---|
| Keywords | Chain Sprocket / Drive Sprocket |
| Part Number | E0860161100 |
| Color | Black |
| Material | 50Mn |
| Name | Top Roller |
|---|---|
| Color | Black |
| Durability | High |
| Condition | 100% New |
| Surface Hardness | HRC52-58 |
| Description | B27-2A Top Roller |
|---|---|
| Warranty Time | 1 Year |
| Finish | Smooth |
| Material | 50Mn |
| Technique | Forging |
| Product Name | 772652-37300-1 Bottom Roller |
|---|---|
| Keywords | Support Roller / Lower Roller |
| Part Number | 772652-37300-1 |
| Material | 50Mn |
| Condition | 100% New |
| Product Name | E0860190030 Bottom Roller |
|---|---|
| Keywords | Support Roller / Under Roller |
| Part Number | E0860190030 |
| Material | 50Mn |
| Quality | High Quality |
| Name | D20 D21 D20A D21A D21P D20P Top Carrier Roller |
|---|---|
| Model Number | D20 D21 D20A D21A D21P D20P |
| Brand | Echoo |
| OEM Brand | Komatsu |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | 864 Final Drive Motor |
|---|---|
| Keywords | Hydraulic Track Motors / Final Drives |
| Color | Black |
| Model | 864 |
| Brand | Echoo |